Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Piszemy na różne tematy.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:20

Witam was. Mam pytanie dotyczące promocji witryny internetowej w wyszukiwarce. Posiadam niewielki biznes związany z obróbką CNC. I mam ochotę zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na frazy lokalne. Podaje odnośnik do mojej strony, żeby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne frazy w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:47

Cześć. Po pierwsze posiadasz dobrze zbudowaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być większych problemów. Tak, więc możesz śmiało szukać firmy, która będzie wykonywała dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeżeli chodzi o dobór fraz to są dwie szkoły. Zwolennicy pierwszej twierdzą, iż lepiej promować frazy globalne. Faktem jest, iż generują większy ruch na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka kraju. Dlatego jak najbardziej skłaniałbym się ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim także przemawia koszt usługi. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości