Strona 1 z 1

Brygada stolarzy, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 10:41
autor: annasowa90
Cześć. Poszukuje ekipy remontowej, która jest w stanie zrobić zabudowę meblową dobrej jakości na wymiar. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy potrafią zmontować tylko nieskomplikowaną szafę. Pragnę uzyskać jakość wykonania jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że brygada zna się na rzeczy i oferuje dobrej jakości meble. Ktoś ma może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Firma, która wykonana zabudowy meblowe na zamówienie

: 18 maja 2016, 11:09
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie ma? Nie mogę w to uwierzyć, że w Polsce nie ma podobnych ekip stolarskich. Wystarczy odpowiednio poszukać. Możesz użyć szukanie grafiką. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej wyszukać coś konkretnego.

podobne tematy:

Ekipa, która zrobi meble na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że dobrze poszperasz w Internecie. Takich przedsiębiorstw jest od groma. Są też branżowe strony, które posiadają bazy takiego rodzaju firm. Potrzeba odrobinę zachodu i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu masz nawet taki portal: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest sporo firm, które świadczą usługi stolarskie. Dużo z nich zapewne robi meble na wymiar.

podobne tematy: