Strona 1 z 1

Kłopot z piecem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:17
autor: podrygalapawel
Witam i od razu proszę o pomoc. Posiadam problem z moim piecem na eko groszek. Od jakiegoś czasu niespodziewanie gaśnie po pewnym czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i wcześniej nie było z nim kłopotów. Obecnie jak przechodzi na tryb czuwania to po krótkim czasie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Testowałem wielu ustawień i nic. Szukałem również na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu usterkami?

podobne tematy:

Niedrogi stomatolog w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 12:59
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza powinieneś zacząć. Jeśli masz zaczadzony komin to właśnie takie są tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż ekogroszek źle się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i daj znać jaki jest efekt.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:24
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie brałem od zamontowania pieca w domu. Poszukam speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: