Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Piszemy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora pomyśleć o reklamie w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo pytań związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest rozreklamować stronę internetową na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki okres potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypozycjonować domenę na tego typu hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności firmy, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko zaszkodzi. Jak chodzi o trudność to są to ciężkie frazy. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości