Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Piszemy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Dzień dobry. Posiadam duży problem z moją stroną internetową. Od pewnego czasu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na słowo kluczowe stomatolog Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, iż moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i dawały znaczną moc stronie WWW. Dlatego wysokie pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety stomatologiczne pozyskują odnośniki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najszybciej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samemu pozycjonować swoją stronę, ale tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości