Jak konkurencja to robi?

Piszemy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Część, posiadam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, ale dużo ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Ale nie widać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:36

Część. Po pierwsze Internet nie jest dobrym miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość agencji SEO pozyskuje wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci trudno samemu to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego powinieneś zacząć ich budować o wiele więcej. Jest wiele stron gdzie jesteś w stanie dodać linka do swojej strony za darmo. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości