Strona 1 z 1

Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

: 17 cze 2016, 13:09
autor: mariusznowak
Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się reklamą swojej strony WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje cały czas odnośniki do pozycjonowanej strony internetowej. Przeważnie około dwudziestu sztuk dziennie. Staram się również wypowiadać się na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, że posiadam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być kłopot? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Stomatolog Ursynów zostały stworzone do łatwego i nie wymagającego siły przenoszenia oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności stałego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - Stomatolog Ursynów.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do typowych wanien dostępnych na rynku

Celem Stomatolog Ursynów jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i opiekunowi. Świetnie nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

: 17 cze 2016, 13:23
autor: adriansola
Witaj. Fajnie, że podałeś adres strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania a, także przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są słabej jakości. Strony, gdzie budujesz odnośniki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest równa zero. Dlatego posiadasz takie problemy z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wówczas parę takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy: