Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Piszemy na różne tematy.
mariusznowak

Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się reklamą swojej strony WWW: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen , niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje cały czas odnośniki do pozycjonowanej strony internetowej. Przeważnie około dwudziestu sztuk dziennie. Staram się również wypowiadać się na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, że posiadam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być kłopot? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
adriansola

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Fajnie, że podałeś adres strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania a, także przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są słabej jakości. Strony, gdzie budujesz odnośniki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest równa zero. Dlatego posiadasz takie problemy z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wówczas parę takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.