Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Piszemy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Witam. Jakiś miesiąc temu przeprowadziłem się do własnego domu. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze zrobione. Zostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się także nad montażem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na działce z budynkiem mieszkalnym. Proszę o wypowiedź w tej materii specjalistów jeśli są na tym forum.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Dzień dobry. Nie wiem skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Wręcz przeciwnie - jest to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wychodzenia z domu na sprawdzenie, kto do nas chce się dostać. Trochę najważniejszych informacji wyszukasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest dużo rozwiązań, które umożliwiają dopasowanie systemu do twoich wymagań. Na rynku są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić przewodów pod instalację. Występują też domofony, które przekazują obraz doskonale w nocy. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym i inną automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości