Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Piszemy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, przedsiębiorstwo się rozwija i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego lokalu. Ogólnie wiadomo, iż tego rodzaju pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - wyglądają bardzo dobrze na fotografiach. Ale koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak podnoszą efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój biura jest bardzo istotny, ale musi być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeżeli współpracujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że jesteście drogą firmą i będą szukać usług u innych podmiotów gospodarczych. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na klientów. W sytuacji, w której współpracujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie liczy się komfortowy wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to jak najbardziej trzeba kupić tego rodzaju meble. Tak jak już wspominałem. Wszystko jest uzależnione od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Tematycznie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość